O firmie

GRAKO-F.P.T. to przedsiębiorstwo działające w branży płynów technicznych dla przemysłu samochodowego. Długofalowa tradycja rodzinna, która zapoczątkowała swoją produkcję od 1990 roku - kiedy to rozpoczęliśmy działalność od wytwarzania elektrolitu do akumulatorów i wody destylowanej.

Długoletnia obecność w branży samochodowej - pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie oraz ugruntować pozycję na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Naszą dewizą jest wysoka jakość produktów i solidność w relacjach z naszymi Kontrahentami. Obecnie oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów, wśród których znajdą Państwo propozycje na sezon letni i zimowy. Nasze produkty - odpowiednio do swojego przeznaczenia - posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz respektują przewidywane przepisami normy. Płyny są przyjazne środowisku naturalnemu - ulegają biodegradacji.

Firma GRAKO-F.P.T. posiada nowoczesne zaplecze techniczne wyposażone w urządzenia do produkcji i konfekcjonowania różnorodnych płynów. Dzięki temu jesteśmy w stanie terminowo sprostać każdemu zamówieniu. Na życzenie Klienta możemy również rozszerzyć naszą ofertę o nowe produkty. Nasza firma dysponuje własnym transportem, umożliwiającym szybkie dostarczanie towaru bezpośrednio do Klienta. W załączeniu znajdą Państwo ofertę naszych wyrobów.