Kosmetyki samochodowe

Szampon z woskiem - Koncentrat

Skoncentrowany szampon do mycia karoserii samochodowej. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia drogowe. Dzięki zawartości nanokrzemionki oraz wosku pozostawia na lakierze warstwę ochronną.
Dostępny w pojemnościach: 1l, 5l oraz 10l


ARKUSZ DANYCH SKŁADNIKÓW
Producent:
GRAKO – F.P.T. Iwona
Kocaj

Więcej…

Płyn do mycia aluminiowych części pojazdów

Produkt przeznaczony do czyszczenia aluminiowych powierzchni pojazdów ciężarowych (np. burt), motorów, rowerów. Nie stosować na lakierowane powierzchnie.

Założyć rękawice ochronne. Rozpylić równomiernie na czyszczoną powierzchnie, odczekać ok. 2 min, lekko przetrzeć szmatką, nie dopuszczać do wyschnięcia, spłukać obficie wodą. W razie koniecznościczynność powtórzyć.

Środek do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów

Kokpit wodny - środek do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów.

Preparat do kokpitów i innych elementów plastikowych i drewnianych lakierowanych wewnątrz samochodu oraz w domu. Czyści, pielęgnuje, odświeża kolor i tworzy powłokę antystatyczną utrudniającą osadzaniu się kurzu i brudu.

Nabłyszczacz do karoserii

Łatwy i skuteczny sposób na lśniący samochód i motor. Natychmiastowy efekt, nie wymaga polerowania.

Preparat do nabłyszczania karoserii samochodowych oraz innych błyszczących powierzchni: plastikowych, chromowych, szklanych, lakierowanych drewnianych. Usuwa zacieki po wodzie, wzmacnia kolor, wypełnia drobne rysy. Pozostawia powłokę zabezpieczająca przed zabrudzeniem oraz przyklejeniem się rozbitych owadów.

Spryskać i rozprowadzić dokładnie na suchą lub lekko wilgotną powierzchnię, pozostawić do wyschnięcia. Nie stosować na nasłonecznioną lub nagrzaną powierzchnie.

Niewidzialna wycieraczka

Wodny środek hydrofobizujący (antyzroszeniowy) do powierzchni szklanych, na szyby samochodowe, lustra, szklane ścianki prysznicowe i okna zewnętrzne.

Sposób na idealnie gładką i śliską powierzchnie do której krople wody nie „przyklejają się” i natychmiast spływają. Szyba jest czysta i przejrzysta. Przy większej prędkości samochodu zapewnia doskonałą widoczność podczas deszczu, bez użycia wycieraczek mechanicznych.

Dokładnie rozprowadzić, pozostawić do wyschnięcia, wypolerować.

Płyn do mycia szyb oraz ekranów LCD

Doskonale sprawdza się w samochodzie i w domu. Dzięki specjalnej recepturze z dodatkiem nanokrzemionki skutecznie czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie szklane, gładkie, monitory komputerowe, ekrany TV, płytki łazienkowe.

Pozostawia antystatyczną powłokę zapobiegającą osadzaniu się kurzu i brudu. Produkt bardzo wydajny o przyjemnym zapachu. Zapewnia przyjemność mycia oraz połysk bez smug.

Środek do usuwania owadów

Łatwo i skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju organiczne zabrudzenia, uciążliwe, nawet stare i zasuszone pozostałości po insektach, ptasie odchody, tłuste plamy z powierzchni lakierowanych, szyb, luster, lamp, elementów plastikowych, chromowych.

Nie pozostawia smug. Bezpieczny dla powierzchni i elementów gumowych.